ימי כיף לקבוצות

יום כיף קולינרי לקבוצות של טעם בחיים

אין דרך נפלאה יותר לחבר בין אנשי הצוות בעבודה או קרובי המשפחה מאשר אוכל טוב. גיל להב, שף ומסעדן ותיק, יעשה הכל כדי להפגיש אתכם עם המקומות המציעים את הביס המושלם. אנו מזמינים אתכם לרענן את שגרת העבודה המתישה עם סיור מאורגן במקומות הטעימים ביותר בישראל.
אנו מודעים לכך שעבורכם – מנהלים, סמנכ”לים ועובדים בכירים, ארגון של יום כיף לעובדים אינו עניין פשוט, ולעיתים אף עשוי להוות נטל בתוך מכלול הטרדות השוטפות בעבודה. אם אתם מוצאים את עצמכם מתחבטים בשאלות- איך לרגש ולגבש את הצוות בלי להשקיע יותר מדי, הרשו לנו להציע לכם את הפתרון הייחודי שלנו – סיור מרגש בעקבות הביס המושלם.
אין אדם שלא אוהב לטייל, וכשמשלבים את יום הטיול עם אוכל גורמה אין חויה טובה מזו. יום כיף קולינרי לקבוצות הוא הדרך האידיאלית לגבש יחד את כל צוות המשרד, להשתחרר, להתאוורר ולטעום מטעמים שלא תפסיקו לדבר עליהם במשך שנים.

טעימות מימי גיבוש וכיף לקבוצות:

סיור קולינרי מרתק בנצרת – לפרטים
סיור הדגל של גיל להב, ואחד הסיורים הקולינריים הטובים ביותר בעולם. במהלך הסיור תחשפו לעיר נצרת- עיר עשירה עם תרבות קולינרית מפתיעה, מטעמים מסורתיים שיכניסו אתכם לעומק התרבות המקומית ואוכל רחוב מרגש שיהפוך במהירות לשיחת היום במשרד. במהלך הסיור תנתן אפשרות חד פעמית לטעום מגבינת הלבנה הטעימה ביותר שטעמתכם מעודכם – באחריות. הסיור מתאים כיום גיבוש וכיף עבור חברות וארגונים (קבוצות קטנות וגדולות), למשפחות או לקבוצות חברים.

סיור יום/לילה בשוק מחנה יהודה – לפרטים
לעיר ירושלים מטבח ייחודי משלה, וכל הצבעים, האנשים, והריחות המיוחדים מתנקזים יחד לשוק מחנה יהודה הותיק. בסיור נעבור דרך דוכני השוק הצבעוניים והטרנדיים ביותר בארץ, נבקר בבית הקפה המפורסם ונפתיע את בלוטות הטעם עם מאפים גרוזיניים אותנטיים מרגשים במיוחד. הסיור מתקיים ביום או בלילה, לבחירתכם- סיור הלילה משלב את הבארים, הפאבים והמסעדות עם המטעמים המרגשים

סיור ביקבי בוטיק ברחבי הארץ – לפרטים

סיור מרתק במספר יקבי בוטיק יוקרתיים ברחבי הארץ, בשילוב טעימה מהיינות המעולים ביותר. הטעמים העשירים על לשונכם ילוו בתוכן מפתיע ובהצצה נדירה על תעשיית היין הישראלית בשנים האחרונות.

סיור ביקב

סיור מותאם עבורכם באופן אישי

כל הסיורים הם בדרגת קושי קלה, המתאימה לכל גיל, ומלווים בתוכן עשיר ומהנה הנוגע בכל אדם בפרט מי שיודע להנות ממזון גורמה איכותי.
הסיורים נתפרים בהתאמה אישית לפי העדפותיכם- ניתן לארגן אוטובוסים ומקומות לפי בחירתכם, או לשלב מספר סיורים יחד, וכן להזמין סיור לקבוצות גדולות מאוד (עד 100 איש).

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים