טיול בנצרת שלא הכרתם – בירת הקולינריה האותנטית של ישראל

גיל להב מזמין אתכם לסיור קולינרי שמעורר את כל החושים…
חומוס משובח, חם וטרי טרי שכמוהו לא אכלתם מעולם, ריח עז של קפה, לצד הפנים המאירות של התושבים, הצצות מכל רחוב ובכל חנות, שווארמה מבשר עגל וכבש משובחים, גבינת לבנה נהדרת, ממתקים מחומרים טבעיים בטעם אלוהי, אשר נימוחים בפה וקשה להפסיק לאכול אותם, לא מתוקים מדי ובמרקם מושלם, תבלינים שמפיצים את ניחוחם למרחוק, ירקות ופירות בלאדיים, מטעמי המטבח הערבי המסורתי.

“חייבת לומר שלא ממש ציפינו למה שקיבלנו.
אנחנו כבר מכירים אותך מסיור קודם, אז ידﬠנו שיהיה מﬠניין וטﬠיםְ
אבל… יצא משהו הרבה הרבה יותר כיפי, מגבש וחוייתי. אנחנו סיימנו את הסיור מאוד מרוצים וﬠם הרבה טﬠם של ﬠוד” (גל יגאל והחברים בסיור יום הולדת ליגאל)

גיל, אני רוצה גם לחוות את החוויה !!

סיור בנצרת בירת הקולינריה האותנטית והעשירה של ישראל – ברוכים הבאים!

אני מזמין אתכם לסיור הקולינרי הטוב ביותר בישראל ועל פי בחירתם של שפים בכירים – בין הטובים ביותר בעולם! מן סוג של לונה פארק קולינרי, שלוקח אתכם אל כל הפינות הסודיות שרק המקומיים ואני מכירים. מבטיח לכם שתרצו לחזור לשם שוב ושוב…
איך שלא תסתכלו על זה, נצרת היא פנינה מפוספסת. יש בה הכל, באיכות ובטריות שלא מוצאים בשום מקום אחר בארץ, בתוספת אווירה מכניסת אורחים לבבית וכנה של תושביה, אשר מיד נותנים לכם תחושה נוחה – הגעתם הביתה. לצד המטעמים המסורתיים, ניתן למצוא בנצרת גם מסעדות מודרניות וחדשניות שלא היו מביישות גם את המסעדות במרכז הארץ. יש כאן מאות מסעדות, בתי אוכל וחנויות ואפילו סצנת ברים שוקקת. צריך לראות כדי להאמין!

לטייל בנצרת שלא הכרתם!

נצרת היא עיר עם תרבות קולינרית אותנטית ומפתיעה, עם חומרי הגלם המצויינים ביותר ואוכל רחוב מרגש. כן, כן, לא פחות ממרגש. כשמגיעים לנצרת, מרגישים לגמרי בחו”ל. תושביה הם אליטה, עם גינונים אירופאים, לא פחות. הם סבלניים, מנומסים ומחבקים, בשילוב נדיר שבין מזרח ומערב, בין אירופה והמזרח התיכון שלנו. הסיור שלי בנצרת קצבי ודינמי ויכניס אתכם לעומק המקומות ולחלקים האינטימים ביותר של העיר, שיספקו לכם הפתעות וריגושים לרוב, תוך מתן תובנות עמוקות על התרבות המקומית המרתקת. החיוך יעלה על פניכם ברגע שיתחיל הסיור ולא ימוש מפניכם עד שתהיו בדרך הביתה, עם סלים מלאים כל טוב ותחושה של סיפוק מיום מלא כיף, הפתעות ועניין.
הסיור הקולינרי בנצרת מתאים לגיבוש עבור חברות וארגונים, למשפחות או לקבוצת חברים, לאירוח אורחים מחו”ל, לסיור זוגי רומנטי, לכל אירוע חשוב אחר וגם סתם כך, ללא סיבה מיוחדת. טלפון אחד – ותבחרו את הסיור המתאים לכם.

מבקש עוד פרטים

סיורים נוספים

בני ברק

בן/בת מצווה

שוק הכרמל