סיור קולינרי לילי בבני ברק

כי מזרח אירופה מחכה לכם מעבר לפינה

אני מזמין אתכם להצטרף אליי למסע לילי אל תוך ההיסטוריה של העם היהודי, דרך הסמטאות של אחת השכונות הכי מרתקות שנמצאת ממש מרחק נגיעה מלבה ההומה של תל-אביב. בני ברק. קסם השטעטל קם לתחייה בין החנויות הקטנות של החסידים. סירי ענק ובהם תבשילי טשולנט שופע תפוחי אדמה, שעועית ובשר כשלצידם מגשים-מגשים מלאים בסלטים וחמוצים שמחזירים באחת לבית של סבתא. קוגל ירושלמי חריף וגם כזה מתפוחי עץ בניחוחות של קינמון שזה עתה יצא מהתנור מפזר את האדים בין הרחובות והכבד נטחן, נקצץ ומוגש במגשי אלומיניום.

כי בין השטעטל לשייטל בני ברק הפכה לפנינה קולינרית

רנסנס האוכל היהודי של ברוקלין בארה״ב הביא אל קדמת הבמה את הקולינריה היהודית המזרח אירופאית, ובני ברק מציעה בדיוק גסטרונומיה שכזאת – משומרת היטב. הצטרפו אליי לסיור אוכל בבני ברק – מסע קולינרי ואנתרופולוגי בכרטיס אחד. דרך המעדניות, חנויות היין והזוברובקה, הרחובות ההומים וחשוב מכל – האנשים – נחווה יחדיו את התרבות החרדית ונכנס אל תוך העולם הרחוק-קרוב של החסידים.

היי גיל, עו”ד יעל סיפרה לי שהיה מעולה! אמרה שמאוד נהנו.
אמרה עליך שהיית מקסים, מקצועי ומפנק.
הסיור בבני ברק שילב לטענתה אוכל ותרבות במינון הנכון.
אמרה שמבחינתה ממליצה בחום 🙂
אני שמחה שאלה היו הרשמים ומקווה שעוד צוותים ירצו לקיים את הסיור ונוכל לתאם להם.
רווית נחמן, גרוס קלינהנדלר חודק הלוי גרינברג ושות’ – משרד עורכי דין

סיור אוכל מקומי וטעים

כי אוכל הוא הדרך לקירוב לבבות

אין דרך טובה יותר לצלול עמוק אל תוך ההוואי החסידי והליטאי מאשר דרך סירי הקוגל והטשולנט, ואין יותר מקרבת לבבות מאשר חלה רכה בטעם גן-עדן בברכת הרבנית. אני מזמין אתכם להצטרף אליי לשיחות מעמיקות עם המוכרים, הבשלנים והסוחרים על תרבות היין המקומית של בני ברק והקולינריה המתפתחת, למפגש נדיר עם תלמיד ישיבה על התרבות, לטיול רגלי בין רחובותיה ההומים של בני ברק, וכמובן כל אלו תוך כדי ביסים מרתקים, מיוחדים וטעימים במעדניות הקיימות כבר דורי-דורות ומגישות גפילטע פיש, פאַרפלעך, מטיאס רך שנמס על הלשון עם בצל חמוץ-מתוק, דגים מעושנים וכבושים מלווים בחזרת חריפה שעושה לבכות, מבחר סלטים בשלל צבעים, חלה מתקתקה וקרקרים הנאפים בתנורי ברזל עתיקים.

סיור ליל חמישי בבני ברק – תבואו רעבים!
הסיור נערך בשעות הערב ונארך כ—3-4 שעות
נא להגיע בנעליים נוחות, לבוש צנוע
הסיור כשר

בלעדי !
רק אצל גיל להב – ביטוח על הסיור הקולינרי.
תבדקו טוב – האם יש ביטוח ואחריות !

סיורים נוספים

סגירת תפריט

חדש! סיורים פתוחים לשוק הכרמל ונצרת בהתאם להנחיות התו הירוק.