סיור פרטי בנצרת

נצרת היא עיר ידידותית עם קולינריה משובחת ולא פלא שהיא מושכת אליה מטיילים בכל עונות השנה. הדרך הכי מומלצת לחוות את נצרת לעומקה היא בסיור מודרך ומקצועי שיהפוך שיטוט סתמי לחוויה משמעותית שתישאר בזיכרון.

אך לפני שאתם מזמינים סיור ודאי תרצו להבין את ההבדל בין סיור פרטי לבין סיור פתוח ואקלקטי. בין שלל הסיורים שמועברים דרך קבע בנצרת יש סיור משפחות המיועדים למשפחה מורחבת או לכמה משפחות; סיור לקבוצת חברים מגובשים המגיעים ביחד כדי לחגוג ולבלות; ימי כיף וגיבוש לחברות וארגונים המיועדים לעמיתים העובדים ביחד ומעוניינים לצאת מהשגרה; סיור פתוח הכולל משתתפים שלא מכירים לפני כן; וכמובן יש סיור פרטי.

היתרון של סיור פרטי הוא שמתקדמים לפי הקצב האופטימלי של החברים בקבוצה הקטנה,
החוויות יותר עמוקות, מדויקות, נוצרת אינטימיות ויש לסיור ערכים ייחודיים משלו.

מה קורה במהלך סיור אוכל פרטי?

בסיור פרטי עוברים על ההיי-לייטס שיש לנצרת להציע, מתוך כ-25 מקומות מצוינים לבקר בהם. יתרון נוסף הוא שתוך כדי תנועה בונים את הסיור לפי רוח הקבוצה.

סיור פרטי ממוקד לקהל היעד, כך למשל אם מגיעה קבוצה עם מכנה משותף כמו שפים או פודיז אפשר למקד את התחנות בסיור בהתאמה מדויקת לתחומי העניין. אפשר לצאת בעקבות חומרי גלם עונתיים; לסייר בעקבות מאפים ומתוקים אותנטיים; לנדוד בעקבות מנות הבשר הטובות בנצרת; לבקר את יצרני המזון הקטנים; וכך הלאה.

לסיור פרטי יוצאים בדרך כלל זוג עד חמישה משתתפים, מה שמטבע הדברים משפיע על התמחור אך גם על עומק החוויה.

למה לסייר בנצרת דווקא עם גיל להב?

כשף, מסעדן, מבקר מסעדות ומומחה לסיורים קולינריים גיל להב נמצא עם היד על הדופק ומעודכן בכל המתרחש בזירה הקולינרית בנצרת וביעדים נוספים, כפי שתוכלו לקרוא באתר גיל חקר וחוקר כבר יותר מ-30 שנים את אזורי האוכל הנחשבים בישראל, את פינות הקולינריה הנסתרות, את חומרי הגלם המשובחים ואת האנשים שעומדים מאחורי כל אלו. את הסיורים מתבל גיל בסיפורים מרתקים ובטעימות. מ-2006 גיל חווה את נצרת לעומק ולרוחב, נכנס לבתים ומחובר לנצרת כמו בן העיר. הוא אף קיבל את אות יקיר נצרת והוביל עשרות שפים ומסעדנים בנצרת.

הסיורים מותאמים לפי בקשתכם ובהתאם לצרכים שלכם. בסיור פרטי אפשר להגדיר את משך הסיור, את מספר התחנות וכדומה.

הסיורים שלי, אליהם מגיעים מיטב השפים והמסעדנים בארץ, הם אירועים חד פעמיים שהעובדים שלכם לא יוכלו לשכוח.

 

והמחיר? בהתאם למבנה הסיור שהוגדר, ובכל מקרה אטרקטיבי ביותר.

רוצים לקבל פרטים נוספים?
השאירו פרטים >>