סיור קולינרי בשוק הכרמל

סיור בשוק הכרמל, מקומות וטעמים שלא הכרתם

שוק הכרמל תל אביב, כולנו הרי מכירים את השוק הזה מאלף ועד תו. אנחנו יודעים איפה נמצאים דוכני הדגים, הפירות וגם התבלינים והקפה. אז מה אתה יכול לחדש לנו? אלה רק חלק מהפידבקים שאני מקבל מלקוחות לפני הסיור. שוק הכרמל שינה את פניו, בשנים האחרונות, והתפתח משוק עממי ופשוט לשוק עמוס ומלא בדוכנים מעניינים ומקומות טעימים עם אופי אישי ונשמה.  הסיור שלי מלא באוכל טוב, במקומות נסתרים, מעניינים וטעמים שלא טעמתם מעודכם.

נבחר ל-1 מ-5 הסיורים השווים בתל אביב

ידיעות אחרונות, אוגוסט 2019, קישור

*הסיור לקבוצות סגורות, מינימום 12 אנשים.

“חייבת לומר שלא ממש ציפינו למה שקיבלנו.
אנחנו כבר מכירים אותך מסיור קודם, אז ידﬠנו שיהיה מﬠניין וטﬠיםְ
אבל… יצא משהו הרבה הרבה יותר כיפי, מגבש וחוייתי. אנחנו סיימנו את הסיור מאוד מרוצים וﬠם הרבה טﬠם של ﬠוד” (גל יגאל והחברים בסיור יום הולדת ליגאל)

אחד השווקים המוכרים ביותר בארץ הוא שוק הכרמל התל אביבי. עם השנים קיבל השוק השראה משכונת כרם התימנים ונחלת בנימין, ואיגד בתוכו פסיפס נדיר של ריחות, טעמים, מנהגים ועדות. בשנים האחרונות שינה השוק את פניו, והתפתח משוק עממי ופשוט לשוק עמוס ומלא בדוכנים מעניינים ומקומות טעימים עם אופי אישי ונשמה. שוק הכרמל החדש מאגד את כל החוויות שתוכלו לחלום עליהן במקום אחד- צבעוניות. אותנטיות. יופי. פשטות והכי חשוב- מטעמים מדהימים שיפתיעו אתכם בטעמם המיוצרים ומוגשים בפינות החמד שמעטים גילו אותם. גם אם סיירתם בשוק הקסום כבר כמה וכמה פעמים וספגתם עמוק אל קרבכם את ריחות הקפה והתבלינים, הפעם אתם הולכים לגעת באושר.

בכזה סיור בשוק הכרמל עוד לא הייתם

הצטרפו למסע מרתק יחד עם השף והמסעדן הוותיק גיל להב, לסיור אוכל בשוק הכרמל שלא הכרתם. הסיור אינו עוד סיור טעימות בשוק הכרמל, אלא חוויה קולינרית עמוקה הלוקחת אתכם הישר לפינות מיוחדות המגישות חומרי גלם מעולים, ספקים נדירים, ביסים שהם הכי קרובים לשלמות שטעמתם,
אלכוהול משובח ומטיאס נמס בפה
כפי שלא טעמתם מעודכם.

חכו רגע, זה עוד לא הכל.

הסיור יכלול כניסה לעומק אל מאחורי הקלעים של הדוכנים והבסטות המרתקים שיקפיצו אתכם לעולם אחר של מנהגים, עדות ותרבויות. נצפה ביצרני מזון מקומיים המכינים את המטעמים המשובחים שלהם בעצמם אל מול עיניכם המשתהות.

וכל זה רק על קצה המזלג.

הצטיידו בבגדים נוחים, סל ומצלמה, והתכוננו לעונג צרוף של תוכן ייחודי וביסים מיוחדים.
במהלך הסיור נחפש ונמצא כמה ביסים מושלמים, ונגיע לפינות הנסתרות בשוק הכרמל אותן טרם הכרתם. אחד מהיתרונות המובהקים של סיור קולינרי עם גיל להב, הוא זוויות ראייה קולינרית מיוחדת שמחפשת כל הזמן את הביס המושלם, עם היכולת להגיע לכל המקומות שחבל לפספס- הפינות המציעות את האוכל המשובח ביותר שיש לשוק הכרמל להציע לכם.

כמה דברים שאתם עומדים לגלות

מספיק לדבר, הנה כמה סודות מרתקים שאתם הולכים לגלות במהלך הסיור:
◄ מה זה בוריק ומה שמים בפנים?
◄ איפה קונים את הגבינות הכי טובות?
◄ מיהו הדיקאן לפקולטה של הדגים הכבושים הטובים בישראל?
◄ איפה שותים אספרסו טוב?
◄ היכן קונים את דגי הים ופירות הים הכי טובים?
◄ היכן מתחבא חנות עם חומרי גלם אסייתים מקוריים?
◄ ומי מסעדת השוק הטובה בישראל ?
◄ איזה פאב עובד 7\24\365 ומציע אוכל ואלכוהול איכותי בזול?
◄ היכן התל אביבים אוכלים קבב ?

כל הסודות, הריחות והטעמים של שוק הכרמל בסיור אוכל בשוק הכרמל וסביבותיו באווירה תוססת בינות לכוכי המזון בשוק המשובח ביותר בארץ.
את הסיור ניתן לקנח ( אם יהיה לכם מקום  )במסעדת שוק איכותית במיוחד.
הסיור מתאים לקבוצות פרטיות, כיום גיבוש קולינרי עבור חברות וארגונים,
למשפחות לרגל יום הולדת או סתם כך כשמתחשק להפתיע ולהנות מרגעי האושר הקסומים שמציעים החיים הטובים.
רוצים להצטרף?

בלעדי !
רק אצל גיל להב – ביטוח על הסיור הקולינרי.
תבדקו טוב – האם יש ביטוח ואחריות !

סיורים נוספים

סגירת תפריט
Call Now Button