מסעדת מהדרין בבני ברק

בני ברק משובצת בבתי אוכל – מסעדות ומעדניות – בכשרות מהדרין. אך תחת הכותרת הזו מסתתרות מאות אפשרויות קולינריות שחלקן הגדול הוא בבחינת מסע בזמן.

בית יוסף, בד”ץ העדה החרדית, בד”ץ חוג חת”ם סופר בני ברק, לנדא, מחפוד, רובין ועוד הן סוגי כשרות שבהן מתהדרות המסעדות בבני ברק. אפשר לומר בבטחה שכל המסעדות בבני ברק, בין אם חלביות, בשריות או צמחוניות, נושאות תעודת כשרות. יש כמובן חשיבות לסוג הכשרות בעיני כל עדה וזרם ויש מסעדות שלא מספיק נחשבות כשרות בעיני מי מהציבור אך מה שבטוח הוא שכולן כשרות.

אם חושבים על זה – אין לכך אח ורע בעולם. מקבץ כזה של מסעדות כשרות מהדרין מרוכזות בלב בני ברק כנראה שאין בשום מקום בעולם. המקבץ הייחודי הזה מוביל למסקנה הבלתי נמנעת שיש כאן עולם שלם של מנהגים ואורחות חיים ששווה להכיר מקרוב, גם את המטעמים וגם את האנשים שמאחוריהם. יש לכולנו בראש דימויים ומחשבות על החיים בבני ברק אבל מה שנראה לעיתים כחיים בשחור ולבן בלבד מתגלה בעצם כקשת של צבעים, שלא תמיד מוכרת לעין החילונית הממוצעת.

לרשימת המסעדות המומלצות בבני ברק

הקולינריה הייחודית הכשרה של בני ברק זו רק אחת הסיבות לצאת לסיור בעקבות ניחוחות, טעמים, סיפורים ואנשים בבני ברק. זה בדיוק מה שתחוו במסע של כמה שעות ברחובות העיר הצפופה הזו, בהובלת אברך בן המקום שחי את השטח הלכה למעשה. מוזמנים להצטרף לסיור קולינרי מעמיק ומלא בטעימות רבות ובסיפורים מרתקים שמפיק גיל להב – שף, מסעדן, מבקר מסעדות ומומחה לסיורים קולינריים בארץ ובעולם. גיל חוקר כבר יותר מ-30 שנה את הביס המושלם בכל מיני שווקים ויעדים, ובבני ברק הוא בנה סיור מודרך מושקע בתחנות המוצלחות ביותר, תוך סיפורים על אורח החיים החרדי, הזרמים, סוגי הכשרות, המעדניות, המסעדות, מנהגי השבת, הלכות החגים, חיי המשפחה, סדר היום בישיבה ועוד.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים המובילים שלי

לקוחות ממליצים