מסעדה יהודית בני ברק

מי שמחפש חוויה קולינרית אותנטית המחוברת לשורשים – סיור טעימות משולב בבני ברק הוא המקום המושלם עבורו. בהובלת אברך מקומי מדלגים בין תחנות קולינריות ושומעים סיפורים מרתקים

מסעדה יהודית בבני ברק או אוכל יהודי בבני ברק הם שני מושגים שרבים מחפשים באינטרנט מתוך רצון לטעום אוכל אותנטי, מסורתי, בטעם של פעם, שנושא עימו זיכרונות ילדות או להבדיל מסקרן להתנסות בו לראשונה.

סצינת האוכל של בני ברק היא אחת המסקרנות שיש בארץ. לא, היא לא חדשה, למעשה רוב המסעדות, המעדניות ובתי האוכל בבני ברק, כ-10 דקות נסיעה בלבד ממרכז תל אביב, פועלות כבר עשרות שנים כמעט ללא שינוי. מסעדות כמו המסעדה היהודית, שטיסל, שלייקס, מעדניית שאבעס, מעדניית שף, מוכן ומזומן הלל, מעושן ואחרות מושכות אליהן רעבים וסקרנים שרוצים לטעום מעדנים לפי מתכונים שעוברים כבר דורי דורות בקהילות השונות, לצד הקהל המקומי שפוקד אותן בשגרה.

מה אפשר לאכול או לקחת הביתה מהשפע שיש לבני ברק להציע? מרק עוף, כבד קצוץ, הרינג (הערינג כפי שכותבים התושבים המקומיים), צ’ולנט (או טשולנט, תלוי בחתך הדיבור), רגל קרושה, קרפלעך, קוגל (או קיגל / קיעגל), חלות לשבת המלכה ועוד מנות המזוהות עם המטבח היהודי המסורתי, בעיקר האשכנזי אם כי יש שורה של מעדני עדות אחרות בהן קובה, חריימה, גולש, בלינצ’ס ועוד.

לרשימת המסעדות המומלצות בבני ברק

אבל בני ברק היא לא רק אוכל אלא פסיפס של תרבות, סיפורים ואנשים. אז כדי להכיר לא רק את הקולינריה אלא גם את הסצינה המקומית אנחנו מזמינים אתכם לצאת לסיור תרבותי – מסע דילוגים בין כמה תחנות מעיניים מקומיות בהובלת אברך, הכולל טעימות מגוונות.

האנשים והאווירה הופכים את המעדנים לשם דבר. בין מנה למנה שומעים סיפורים מההווי המקומי ממי שחי ביום-יום את בני ברק על זרמיה השונים. את הסיור הקולינרי המעמיק מפיק גיל להב – שף, מסעדן, מבקר מסעדות ומומחה לסיורים קולינריים בארץ ובעולם והוא נערך בהובלת אברך תושב בני ברק. גיל חוקר כבר יותר מ-30 שנה את הביס המושלם בשווקים וביעדים. הסיור ישלב מידע על אורח החיים החרדי, הזרמים השונים בדת, כשרויות,  מנהגי השבת ועוד.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים המובילים שלי

לקוחות ממליצים