ימי גיבוש – מהו המתכון המוצלח להם?

מבשלים ימי גיבוש

כמי שאכפת להם לארגן ימי גיבוש מועילים, בוודאי שברתם את הראש כבר כמה פעמים בהגיית הרעיון המושלם. ימי כיף וחוויה מיוחדים לא קל לארגן בעיקר כשקבוצת האנשים הטרוגנית מבחינת סוגי עניין וגיל.
איך בכל זאת אפשר לגבש את כולם ביחד? עם טיולים מאורגנים בארץ בעזרת הדרכה מקצועית ומיומנת. טיולים כאלה מסייעים לצאת מהשגרה וכשהם מאורגנים כהלכה, הם גם משיגים את המטרה שלהם. אחד מסגנונות הטיולים המאורגנים המוצלחים ביותר הוא ארגון טיולים קולינריים בארץ. לטייל? כולם אוהבים. קולינריה? מעניינת כל בן אנוש שאוהב לאכול, והרי כולנו כאלה. זו הסיבה שמגוון של סיורי אוכל זמינים כיום בפניכם, בהתאמה אישית או בהצטרפות לקבוצה קיימת.
אם אתם אחראיים על הפקת ימי גיבוש לעובדים, תמצאו פתרון הולם בהוצאת הקבוצה לסיור קולינרי. גיל להב מומחה בהדרכת טיולי בוטיק שיעוררו אצלכם את חושי הטעם והריח ויתבל אותם בהדרכה מקצועית הנשענת על הידע הרב שהוא צבר במשך השנים. המוניטין של גיל להב באים לו הודות לשנים ארוכות של עיסוק בקולינריה הישראלית ועכשיו הוא יכול לחלוק מעט מהעולם הזה ביחד אתכם. אחד מטיולי הבוטיק המיוחדים שמציע להב הוא סיור ביקבים ברחבי הארץ, המשלב טעימות יין והצצה לעבר גידול הגפנים והענבים המקומיים.

ימי גיבוש משפחתיים בבישול אינטימי במיוחד

כמה פעמים רציתם לשמח את אחר מבני המשפחה שלכם במתנה מיוחדת? ימי הולדת עגולים החותמים עשור ומתחילים אחד חדש כמו יום הולדת 60 לסבתא או יום הולדת 40 לבן הזוג, הם סיבה מצוינת ליציאה ליום טיול משפחתי. אם תשלבו סיור קולינרי בטיול בהדרכה המותאמת לכם, הרי שתצליחו במשימה הנעלה של יום גיבוש משפחתי מהנה. צאו לבקר בשוק מחנה יהודה, ביקבים, בכפרים הדרוזים או שתצאו אל טיול בנצרת. בכל טיול כזה תשלבו טעימות נפלאות של מאכלים נהדרים ומשקאות ייחודיים. הבטן שלכם אולי תשבע אבל בלוטות הטעם ירצו עוד ועוד.

צרו לכם עכשיו ימי גיבוש משלכם והזמינו טיול ממש כעת, חבל לפספס את ההזדמנות! אתם מוזמנים להכנס לאתר גיל להב ולשריין לכם מקום לתאריך הרצוי לכם. עם גיל להב יום הגיבוש שלכם יקבל תפניות מעניינות ביותר, ובעיקר אוסף של עובדים מרוצים, שיחזרו עם המון חוויות משמחות.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים