ימי גיבוש לקבוצות עם גיל להב

צוות שצוחק ביחד, מוכר ביחד! כל בעל עסק יודע שמורל העובדים מוביל תמיד לתוצאות טובות הרבה יותר, בכל תעשייה. ומורל גבוה זה בדיוק מה שאני, גיל להב, מעוניין לחלוק אתכם בסיור קולינרי מעורר תאבון, שיקח את בלוטות הטעם שלכם להרפתקה שאין שנייה לה – בין אם בסודות המסתתרים בסמטאות שוק מחנה יהודה בירושלים, ובין אם בביקור במסעדתו של השף הערבי הטוב בעולם בנצרת, הבירה הקולינרית של ישראל, סיור קולינרי לצידי ישנה את חייכם.

בתור מסעדן ויותר מכל חובב אוכל אמיתי, אני יכול לקחת אתכם למקומות שעליהם לא חלמתם. לא רק זאת, אלא שהיכרותי האישית עם בעליה של כל מסעדה וכל מוסד שבה נבקר תספק לכם הצצה לסודות נסתרים, לצדדים שאותם לא הכרתם – לצידי תזכו להכנס למטבחים ובתי קפה, לדבר עם הבעלים, להציץ אל תוך סירים ולגלות איך המטעמים שתחוו מתבשלים.

למה סיור קולינרי ואיך הוא מספק פעילויות גיבוש לקבוצות?

אוכל מאז ומתמיד היה יותר מתזונה גרידא – בתרבות שלנו, אוכל מסמל חיבור קרוב ואינטימי בין בני אדם. אנשים שאוכלים ביחד חולקים יותר אחד עם השני מאשר בכל זמן אחר – הם נפתחים אחד אל השני, ומאפשרים לחבריהם להציץ פנימה, אל נשמותיהם. כשהאוכל טוב, הכל טוב – עם בטן מלאה וחוויות בלתי-נשכחות, ההרפתקה הקבוצתית שלכם לא תשכח לעולם.

ניסיוני הרב בימי גיבוש לקבוצות או לעובדים מאפשר לי להפוך את הסיור לחוויה קבוצתית בלתי-נשכחת, שתפעיל את כל החושים ותגרה את בלוטות הטעם בצורה לא-רגילה. הסיור כולל פעילויות גיבוש לקבוצות כמו טעימה בצוותא, סיור רגלי וארוחה דשנה וארוכה. בין הדוכנים, במטבחים ומסביב לשולחן העובדים שלכם יתחברו יחדיו ויהפכו מחברים לעבודה לחברים באמת.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים