יום כיף משפחתי קולינרי

מתי הפעם האחרונה בה ביליתם יחד עם המשפחה שלכם? לרובנו יש דודים, בני דודים וקרובי משפחה אותם זוכים לראות לעיתים רחוקות, ובעיקר באירועים משפחתיים. חלק מהם עובדים, לחלק יש ילדים קטנים שלא מאפשרים להם להפגש וחלק פשוט לא יוזמים את המפגש המשפחתי. כך יוצא שמתראים לעיתים רחוקות עם האנשים שאמורים להיות קרובים ביותר. אחת הדרכים להתראות עם כולם ולגבש את בני המשפחה היא לארגן יום כיף משפחתי. גיל להב מזמין אתכם ואת משפחתכם ליום כיף משפחתי קולינרי עם טעם של עוד.

קחו פסק זמן וחופש מהעבודה, וצאו יחד ליום כיף משפחתי בלתי נשכח במסע אחר הביס המושלם. תוכלו לבחור בין סיור אותנטי ומרגש בנצרת, בבני ברק, בשוק הכרמל, סיור טעימות ביקבים ברחבי הארץ, סיור בשוק מחנה יהודה או סיור במתחם תשבי בבנימינה המשלב ביקור וטעימות בבית המאפה הייחודי. הפעילות וההדרכה בסיור הן רב גילאיות, נערכות באווירה של הנאה ושיתוף ומשלבות תוכן עשיר בהתאם לגיל ותחומי העניין של המשתתפים.

יום כיף משפחתי עם טעמים מפתיעים שרק מחכים שתגלו אותם

במקום לצאת ליום כיף בפיצריה השכונתית, בקולנוע או בבאולינג, בואו לחוויה מרגשת שהיא הרבה מעבר.

מדינת ישראל היא מעין קיבוץ גלויות, המרכזת מאכלים רבים ומגוונים מתרבויות שונות. דוגמא מצוינת לכך היא השווקים ברחבי הארץ. בשווקים מסתתרת תרבות קולינרית מדהימה ומעוררת השראה – מסעדות ותיקות לצד מסעדות חדשות וטרנדיות, מאכלים חדשים לצד ישנים, מזרחיים לצד מערביים, הם הם אלו שעושים את הקולינריה הישראלית למה שהיא- מעניינת, מבטיחה, מושכת ובעיקר ט ע י מ ה מאוד.

לכל דוכן יש סיפור

מעוניינים להכיר את התרבות הירושלמית או את אופי התושבים בנצרת? לשאוף את ניחוח היקבים ולהבין איך נוצר היין הטוב בישראל? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא פשוט לצאת ולחוות את העושר התרבותי הזה באמצעות יום כיף משפתי קולינרי.

הסיורים עצמם מלאים בסיפורים, אנשים מעניינים ודמויות מיתולוגיות, ומשלבים טעימות ממגוון מאכלים מסורתיים. במהלך הסיור בשווקים נחשף אל הסוחרים, הריחות והצלילים, נטייל בין הדוכנים המגישים את אוכל הגורמה הטוב ביותר בארץ וננשנש חטיפים מעולים מתרבויות שונות. לכל מקום או דוכן יש את הטעם שלו, שיוצר חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

אם אתם מרגישים שמיציתם כבר את כל האפשרויות לימי כיף, אנו מזמינים אתכם לסיור מיוחד עם השף והמסעדן הותיק גיל להב במסע מרגש למקומות הטעימים ביותר בארץ.

חולמים על יום כיף מיוחד? יש לנו מה להציע

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים