יום הולדת 40- השנה חוגגים אחרת!

מתקרבים לארבעים? מתחילים לדמיין את משבר גיל הארבעים ונבהלים מזה? אם תחגגו את יום הולדת 40 בצורה שתתחיל את השנה החדשה שלכם בחיוך, טעמים וגוונים, תגלו כי יום הולדת 40 הוא לא כזה מפחיד, ואפשר אפילו ליהנות ממנו ולהעריך את ההישגים שהגעתם אליהם עד עכשיו. אז איך חוגגים יום הולדת ארבעים בצורה שלא נשכח? יש דרכים, רובן מובילות לטיול קסום ואפילו טעים!

יום הולדת 40 על פסגת הר גלילי

אז אתם מתכננים אולי מסיבת הפתעה, חושבים להזמין את כל החברים והמשפחה, שוב העוגה הנצחית, שוב הברכות והבורקס, מתנות מחליפות ידיים ובלונים.. מה הפלא שאתם חוששים ממשבר גיל ה-40?

חישבו אחרת ופורץ ובמקום להזמין את כל האורחים למועדון או אולם, הירשמו כולם ביחד למשהו אחר וטעים, ואל דאגה, גם אוכל יהיה שם. המדובר כמובן הוא על טיולים מאורגנים בארץ, או במקום אחר שקוסם לכם. תוכלו לבחור במשהו קסום ואחר, כמו טיול לנצרת, שהוא טיול מטריף את החושים, קסום ואחר, עם נופים גליליים פראיים והתפתחות אורבאנית מאידך. כדי להפוך את הטיול לאקזוטי יותר, עשיר בהפתעות וטעמים, בחרו בטיול שהוא סיור קולינרי, ואז החושים לא רק יחגגו, הם גם יתפוצצו לכם בפה בחגיגת טעמים קסומה וטעימה.

מהם סיורים קולינריים?

מדובר בטיול באזור לפי בחירה בארץ, בו לומדים ומכירים את המקום, ההיסטוריה שלו והנופים הקסומים, ולאורך כל המסלול עוצרים בנקודות קסומות ואותנטיות, של תושבי המקום, וחווים את חווית הטעם המקומי, העדתי, או האתני, בהתאם למסלול שבחרתם בו.

יום הולדת 40- תצטערו שזה רק פעם בשנה

גיל להב, מומחה בקולינאריה ועוד כמה דברים טובים, מזמין אתכם להצטרף לטיולים בהדרכתו, בסגנון וטעמים שלא הכרתם קודם לכן. הומור משולב שנינות, תיאורים צבעוניים ומלאי טעם, תרת משמע, של מקומות שאפילו לא ידעתם שהם קיימים, ממש כאן בארצנו היפה.תוכלו ליצור חוויה של ממש לבעל השמחה, להיות ביחד כל המשפחה או כל החברים, או פשוט להצטרף לטיול מאורגן רק אתה ובת הזוג שלך, וליצור חוויה חדשה ורעננה לכבוד יום הולדת 40 שלך או שלה.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים