טיולי בוטיק להנאה מיוחדת

טיולי בוטיק יוקרתיים, יפנקו אתכם ואת היקרים לכם ממש כמו מוצרי בוטיק אחרים שאליהם אתם נכספים. הדרכה איכותית וייחודית ומסלולים הנבחרים בפינצטה כדי לענות על הטעם שלכם יהפכו את הטיול שלכם לטיול אקסקלוסיבי שישאיר אצלכם טעם של עוד.

מגוון של טיולי בוטיק

בחרו אתם לאיזו מטרה תרצו לצאת אל מגוון טיולי הבוטיק שמציע לכם גיל להב. טיול בצפון המשלב טיול בנצרת יכול להפוך מסלול טיול נחמד, לטיול מרתק המעורר את החושים שלכם, אם תשלבו בטיול ביקור במסעדה מקומית וסיור מלמד באתרים ההיסטוריים של העיר. ריחות וטעמים המגרים את החך משולבים בכל סוג של סיורים קולינריים שנערכים לא רק בנצרת, אלא גם בשווקים הססגוניים כדוגמת שוק הכרמל ושוק מחנה יהודה. טעימות של מאכלים אותנטיים לצד סיפורים מרתקים על האנשים שמאחורי המאכלים, התבלינים ואחורי הקלעים של הכנת התבשיל יהפכו ביקור בשוק לחוויה גסטרונומית מהנה ובלתי נשכחת.

טיולים מאורגנים בארץ בהדרכת גיל להב יכירו לכם את ארץ ישראל שמתחבאת בהדרכת טיולי אוכל מדרגה אחרת בקשת רחבה של אתרים בארץ. ליין מיוחד של טיולי בוטיק מסוג זה הם סיורי טעימות יין הנערכים ביקבי בוטיק ברחבי הארץ. אחרי סיור כזה תיגשו לקנות בקבוק יין עם הבנה אחרת לגמרי ואחרי שגיבשתם את הטעם שלכם.

טיולי בוטיק לכל מטרה

את טיולי הבוטיק שלנו אנחנו מתאימים לצרכים שלכם. אתם רק צריכים להגדיר את מטרת הטיול ולהזמין את האנשים שאתם רוצים שיצאו איתכם אליו. אם מדובר ביום גיבוש לעובדים, הרי שלטיול יהיה אופי שונה לגמרי מאשר טיול לכבוד בר המצווה של הבן. טיולים כאלה מהווים מתנת יום הולדת נפלאה לאדם יקר שאתם חפצים לשמח באופן מיוחד.
מתנת יום הולדת 50 או כל עשור עגול אחר שאנחנו רוצים לייחד ולהפוך לאירוע בל נשכח, היא מתנה מרגשת שתאפשר לכם לנצור כמה רגעים מרגשים. טיול משפחתי לכבוד סבא או טיול עם חברים קרובים הם מתנות מרגשות ומיוחדות, ממש כפי שאתם רוצים להעניק לאנשים היקרים לכם.

טיולי הבוטיק של גיל להב מאפשרים לכם לצאת לטיול עם מדריך מנוסה שזכה למוניטין הידועים שלו בתחום לא בכדי. ותק רב, יכולת ידע עיוני מעמיק ומקצועיות שאין שנייה לה בתחום הסיור הקולינרי, יבטיחו לכם חוויה בלתי נשכחת.

צרו כבר עכשיו קשר לגבי טיולי בוטיק יוקרתיים שאנחנו מספקים לכם. אל תחמיצו הזדמנות נפלאה להנאה מושלמת.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים