טיולים קולינריים משלבים שתי אהבות שלכם: טיולים ואוכל

טיולים קולינריים לכל אחד

סיורי אוכל מסוגים שונים יכולים לגרום לכם להנאה בל תשוער בחיק חברים, משפחה, קולגות או אף בקבוצה מאורגנת עם אנשים שאינכם מכירים. סיורים קולינריים כאלה הם המילה האחרונה בעולם של טיולים מאורגנים בארץ אבל האמת מוכרחה להיאמר: יש הבדל משמעותי בין סוגי הטיולים. עוד לפני שמחליטים אם מדובר על טיול בנצרת המשלב סעודת גורמה מזרחית או טיול ביקבים המשלב טעימות יין והצצה לעבר עולם הגפנים והכרמים, חשוב להבין כי אם אתם רוצים טיול מיוחד ויוקרתי, עליכם לבחור את הטוב ביותר.
עם הניסיון והוותק בעולם הקולינריה של גיל להב אי אפשר להתווכח וכשאלה משולבים בהדרכה עילית המותאמת בדיוק למידות שלכם, הרי שאתם זוכים לצאת אל טיולי בוטיק מהנים ומלאי חוויות. הטיולים הללו מאפשרים לכם להעניק לחושים שלכם את מה שהם מחפשים כדי להתעורר: טעמים, צבעים וריחות, משולבים באנקדוטות משעשעות ומרתקות על העולם שמאחורי המנות.
טיולים קולינריים לאירועים מיוחדים

חגיגות ימי הולדת מיוחדים כמו יום הולדת 60 לסבתא, 50 לבת הזוג או 40 לאחות, הם סיבה ותרוץ מעולים לטיול קולינרי. בגלל שנושא האוכל קרוב לליבו, או יותר נכון לקיבתו, של כל אדם, הרי שהקבוצה שאתם מרכיבים יכולה להיות מגוונת מבחינת גילאים. זו דרך נפלאה לחגוג אירוע משפחתי שאתם רוצים לציין בדרך מיוחדת.
אם אתם מנהלים בחברות, אתם בוודאי מתמודדים אחת לכמה חודשים עם השאלה איך להרים ימי גיבוש לעובדים שלכם. זו משימה לא פשוטה משום שהעובדים שלכם הם אנשים מסוגים שונים עם נטיות מגוונות וכדי שיום הכיף באמת יגבש, צריך לבוא עם רעיון שישמח את כולם. טיול קולינרי הוא אחד האפיקים המוצלחים ביותר לימי גיבוש עובדים. בטיולים האלה העובדים מצליחים לשבור קצת את המרחק שביניהם ולהסיר את הגדרות שהם מציבים סביבם במקום העבודה. האווירה הלא רשמית לצד אוכל ושתייה משובחים מייצרים את מה שאתם רוצים: עובדים מגובשים שנהנים לשהות אלה לצד אלה.

מרגישים חשק לאכול? שריינו לעצמכם כבר עכשיו מקום באחד מהמגוון של טיולים קולינריים בהדרכת גיל להב, ההנאה שלכם מובטחת!

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים