הצעות לטיול רומנטי בירושלים

שכונת משכנות שאננים

משכנות שאננים היא השכונה היהודית הראשונה שנבנתה מחוץ לחומות העיר העתיקה. היא מתאימה מאוד מבחינת הצעות לטיול רומנטי בירושלים ובין היתר מציעה רחובות קטנים ופסטורליים, שבילים עתיקים מרוצפי אבן, מבנים מקסימים ומרשימים, בתי קפה נעימים ואווירה כללית מיוחדת בירושלים. בשכונה נופים לעיר העתיקה והמראה הכולל שלה מזכיר במידה מסוימת עיירות אירופיות ופחות את הבנייה המסורתית בירושלים. חלק מהמבנים המרשימים ביותר בירושלים נמצאים כאן ומוסיפים לסיור נופך מיוחד במינו. אפשרות נוספת היא סיור לילי באזור השכונה, מתאים מאוד במסגרת יום כיף רומנטי בירושלים, האזור כולו נעים מאוד בשעות הערב, אורות העיר הם ממש מופע שלם והמראה של חומות העיר העתיקה בלילה, עם תאורה מיוחדת, הוא פשוט מהמם.

סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה

כאשר מדברים על הצעות לטיול רומנטי בירושלים אי אפשר לא להזכיר את אחד האזורים הפופולאריים והצומחים ביותר בעיר. השנים האחרונות היו שנות פריחה תיירותית וקולינרית לאחד מעמודי התווך של ירושלים – שוק מחנה יהודה הוותיק והמגוון. מבחינת הצעות לטיול רומנטי בירושלים עבור חובבי קולינריה ואוכל משובח מומלץ להגיע לאזור ולשוטט בין הדוכנים השונים לממכר מזון, מסעדות במגוון סגנונות ובעיקר עושר אדיר של טעמים וריחות. השוק הוא מקום שאפשר לבלות בו יום שלם וגם כמה שעות במסגרת יום כיף רומנטי בעיר הבירה. חלק מהאטרקציות במסגרת הסיור הרומנטי שלכם באזור השוק יכול לכלול דוכני אוכל רחוב כגון חלווה מדהימה, מאכלים עדתיים ביתיים ומשובחים וכמו כן מסעדות טרנדיות יותר ובתי קפה בסמטאות צדדיות. לפרטים על הסיור

סיור סגווי רומנטי וייחודי

כאשר מדובר על הצעות לטיול רומנטי בירושלים אי אפשר לא לכול התייחסות לטרנד הלוהט והחדשני ביותר בתחום הניידות העירונית, דרך נפלאה לחוות הרפתקה עירונית ממדרגה ראשונה. הכוונה היא לסיור דו גלגלי רומנטי ומיוחד במינו על גבי סגווי – כלי רכב אישי וחדשני המאפשר לשלוט עליו באמצעות נטיית הגוף בלבד, הוא מעניק תחושת ריחוף וכיף אדיר שכל אחד ואחת חייבים לחוות. סיור רומנטי על גבי סגווי הוא בחירה משובחת ומקורית מאוד, מאפשר לקבל סיור מודרך בצורה יוצאת דופן, עם אטרקציות רבות שניתן לראות בזכות קצב תנועה מהיר יותר. יש עוד שפע אדיר של הצעות לטיול רומנטי בירושלים ואי אפשר לכלול את כולן, אך סיור סגווי – כזוג או כחלק מקבוצה אחרת – יהיה ללא ספק השיא של יום הכיף הרומנטי הזה וחוויה בלתי נשכחת.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים