איך חוגגים יום הולדת 50 בסטייל

הנה מתקרב לו יום הולדת 50 שלכם, ואתם רוצים לחגוג אותו אחרת, שונה וייחודי. וזו בעיה. יום הולדת 50 הוא כבר גיל בו הספקתם לראות דבר אחד או שניים, ערכתם כבר כמה וכמה מסיבות יום הולדת בחייכם, ואתם רוצים משהו אחר , ייחודי ושונה, כי בכל זאת הקידומת מתחלפת, עוד עשור חלף לו, וראוי לציין יום הולדת 50 שכזה, בצורה שתכבד את האירוע. לגיל להב יש הרבה מה להציע לכם, והחוויה לבטח תהיה כזו שלא תישכח במהרה.

יום הולדת 50 והשמחה רבה

אז מה אפשר לעשות ביום הולדת חמישים? כבר טיילתם, נסעתם לחו”ל, הקמתם בית ומשפחה, ראיתם דבר אחד או שניים ואולי אתם מרגישים שכבר אי אפשר לחדש לכם דבר. האמנם? חישבו שנית!

מה דעתכם לחגוג יום הולדת 50 דווקא כאן בארצינו היפה, באיזה שהוא טיול בנצרת, העיר הגלילית הקסומה ובין המרתקות בארץ? לא מספיק לכם? אז מה דעתכם אם הטיול יהיה למעשה סיור קולינרי אחד ארוך וטעים במיוחד, עם כנאפה מבעבעת ונמסה על הלשון, החומוס הגלילי המתובל ביותר שיש בנמצא, ועם הפיתות הדקות והאווריריות ביותר שיכולתם להעלות על דעתכם? נשמע מעניין?

אכן כן! גיל להב מזמין אתכם להצטרף לאחד מני רבים של טיולים מאורגנים בארץ, ביניהם סיורים קולינריים, שם תוכלו לשלב את חגיגות יום הולדת חמישים שלכם עם קבוצת מטיילים שיכולים להיות למעשה כל בני המשפחה והחברים, או מטיילים אחרים כמוכם שנרשמו לטיול שכזה, לכבות את נרות יום ההולדת מול נוף קסום של הרים וגבעות מוריקות, ולאכול בקלאווה משובחת במיוחד במקום עוגת הקרם הסטנדרטית, לשמוע סיפורים מתובלים ומפולפלים על המקום היישר מפיו של גיל להב, מומחה בטעמים, בטיולים ומה שביניהם, ולקנח את היום הקסום הזה מול שקיעה שנשברת היישר על כנסיית הבשורה.
יום הולדת 50 שכזה לבטח לא חוויתם, כמו גם כל הקבוצה בטיול.

יום הולדת 50- הכי טעים שיש

גיל להב מזמין אתכם לחוויה של פעם בחיים, שלאחריה תרצו שזו תהיה חוויה של עוד כמה פעמים בחייכם: חוויה של טיולים המשלבים את סיפורי המקום והפיקנטריה, היכרות עם מסורת, תרבות ועדות שונות, ובעיקר טעימה של אורחות החיים באזור דרך הפה והלסת. תוכלו להצטרף לאחד מהטיולים המופיעים באתר ולפי התאריך הנוח לכם, ולשריין מקום לכם, ולכל החבורה שאיתה תכננתם לחגוג יום הולדת 50, רק שבמקום אולם תקבלו אוטובוס, ובמקום ארוחת ערב תקבלו קרוב לחמש עשרה תחנות עצירה מפתיעות, משמחות, מרגשות, מסקרנות ובעיקר נפלאות, של טעימות מיוחדות ואחרות. סמנו את פרטי האתר בלוח השנה ליד תאריך יום הולדת חמישים, והצטרפו עוד היום לאחד מסיורים הנפלאים של גיל להב.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים