סיור יקבים בצפון

כולם יודעים שאזור הצפון מתאים במיוחד לטיולים רגליים, לאטרקציות שונות או לקמפינג. מה שמעט יודעים, הוא שבשנים האחרונות הפך אזור צפון הארץ למעצמת יין קטנה עבור יצרני יין מקומיים, שמצליחים לייצר יין ואווירה ייחודית שאינה נופלת מזו שבאירופה.

סיור היקבים בצפון של גיל להב, הוא אחד מהסיורים הקולינריים המושקעים ביותר בישראל. במסגרת הסיור נכנס לעובי הקורה של הפקת היין בארץ וגידול הגפנים, נחווה יחד את כל אותם תהליכים מרתקים ההופכים את אשכול הפרי היפה למשקה המשכר והממכר שכולנו מכירים, והכי חשוב- נטעם מהיינות המוצלחים בקנה מידה בינלאומי. כל סיורי היקבים מותאמים לרמת הלקוח- מרמת ידע אפסית ועד לרמת מומחיות בתחום היינות.

סיור ביקב בצפון הארץ – טעימות מגן עדן

ברשותכם, כמה טעימות מסיורי יקבים בצפון עם גיל להב, כדי שתבינו בדיוק למה אנו מתכוונים.

ביקב עמרם, אחד היקבים המפורסמים בצפון, נוכל ללגום מיינות שיראז, קברנה ומרלו, ונזכה לטעום מן השילוב המנצח של גבינות ויין. ביקב מייצרים יין אדום משובח מעל ל-20 שנה (משובח זו מילה קטנה שלא מתחילה לתאר את איכות היין הזה), הטעם והארומה שלו טומנים בתוכם את כל האווירה הביתית והגלילית. לתהליך הכנת היין האותנטי שותפה כל המשפחה, החל מנטיעת הכרמים, דרך בציר הענבים וכלה בהכנת היין. את התהליך ילוו הסבריו המאלפים של השף והמסעדן גיל להב, וכמובן טעימות מהטופ שבטופ שביין שיש למקום להציע.

דוגמא נוספת: ביקב אדיר, הממוקם בליבו של פארק התעשיה דלתון, נמצאים היינות המשובחים והטובים ביותר בישראל. יינות יקב אדיר מצטיינים בארומה עשירה ומיוחדת כיאה לזנים המיוחדים של ענבים שגודלו בהמון אהבה. משפחות אשכנזי ורוזנברג, הן המייסדות של היקב ושל המחלבה שנמצאת בצמוד אליו, המתמחה בייצור גבינת עיזים. במהלך הסיור נלווה את הגפנים מן הרגע בו הן מתחילות לצמוח בכרם ועד לרגע בו הן הופכות לכוס היין המשובח שעל השולחן. בתוכנית מחכים לכם הסברים מרתקים על תולדות היין בארץ בשנים האחרונות, סיור בכרמים ולקינוח טעימות חבית וארוחת יין עשירה. ניתן לשלב במהלך הסיור ביקור במחלבה/בית מאפה או בכל תחנה קולינרית אחרת לבחירתכם.

יום כיף וגיבוש מלווה בטעמים

סיור היקבים בצפון הוא אידיאלי לגיבוש משפחתי או לקבוצות חברים, ומתאים לכל הגילאים ולכל רמת הבנה בתחום. בין אם אתם מומחים בתחום היינות, ובין אם רמת הידע שלכם שואפת לאפס, תהנו מהחוויה האותנטית והמרגשת, המציגה בצורה מושלמת את סיפורו של היין מהגעתו אל היקב ועד לצאתו אל אוויר העולם כיין המשובח והמעולה בישראל.

רוצים לטעום מהחוויה?

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים המובילים שלי

לקוחות ממליצים