סיורים קולינריים – עם גיל להב!

מדינת ישראל היא מדינה אפשר מאופיינת בשפע של תרבויות, לכל תרבות יש את ההיסטוריה ואת המאכלים אשר מאפיינים אותה. כחלק מאהבתו של האדם לאוכל, כחלק מהיצר הבסיסי לאכול ולשבוע, הפכנו לחברה שלא רק מקדשת אוכל, אלא מהללת אוכל טוב ומחפשת כל הזמן אחר המנות המוצלחות ביותר.

כמה פעמים שמעתם מישהו אומר “אני יודע איפה החומוס הכי טוב”, “זה הבשר הכי טעים שאכלתי”, “אמא שלי עושה את האוכל הכי טוב” ועוד ועוד. על מנת למצוא את האוכל הטוב ביותר, את הביס הטעים ביותר אליו אנו כמהים, את הביס שירגש אותנו וימיס אותנו, ניתן לצאת אל סיורים קולינריים ברחבי הארץ, ולעשות היכרות עם האוכל הטוב ביותר, באמת!
מהם סיורים קולינריים?

סיורים קולינריים הינם סיורים אשר עוסקים קודם כל באוכל ובכל מה שמתקשר למילה אוכל, כמו ביקור במקומות אשר מייצרים מוצרים ייחודיים, גבינות בוטיק, יין, שמן, ביקור במסעדות מיוחדות, בדוכני אוכל בשווקים ואפילו בדוכני שווארמה. סיורים קולינריים משלבים את ההנאה שבאוכל ובאכילה עם האנשים הקרובים אלינו כמו משפחה או חברים.

סיורים קולינריים הם בראש ובראשונה סיורים מהנים, אשר מהללים את הנאות החיים, ומשלבים בתוכם גם נגיעות של היסטוריה ותרבות. סיור קולינרי אשר משלב טיול בנצרת או טיול בצפון, יספק לכם שעות של הנאה עם חברים או משפחה, ויאפשר לכם להנות מאוכל טעים, משובח, ייחודי ונהדר.
סיורים קולינריים – סיורים אל הטעם והטיב

טיבו של הטעם הוא עניין שמגיע ממלאכה, מעבודה, מרגש ומאהבה לאוכל טוב. אנינות טעם הינה דבר נרכש, אך בעבור חלקנו גם מולד. אנחנו מוצאים את עצמנו מהללים אוכל טוב, אך האם באמת טעמנו את האוכל הטוב ביותר?

סיורים קולינריים יקחו אתכם אל מסעות מרתקים, במקומות המיוחדים ביותר, שלעיתים לא ניתן למצוא על גבי המפה. מאחורי כל מקום וכל טעם, מסתתר סיפור של רגש ואהבה גדולה של אוכל. אתם מוזמנים לצאת איתנו אל מסע מרתק של טעמים, תרבויות ושפע. מסע שיקח אתכם אל המקומות בהם תוכלו לטעום מהטוב באמת. אם אתם כמהים ואוהבים אוכל טוב, הרי שסיורים קולינריים יאפשרו לכם להנות מן השפע, בצורה מהנה וחוויתית.

סיור אוכל מתאים בתצורה של סיור עם חברים או משפחה, או שאתם מוזמנים להצטרף אלינו אל אחד ממני טיולים מאורגנים בארץ אשר יקחו אתכם אל המקומות הטעימים ביותר – בהתחייבות!

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים