מסעדה בשרית בבני ברק

בבני ברק אוהבים לאכול בשר. ולא משנה באיזו עדה מדובר, רוב המסעדות הפופולריות הן מסעדות כשרות בשריות שמתמחות בארוחה שלמה במנה. הנה הזדמנות לגלות את המסעדות הבשריות של העיר

בבני ברק אוהבים לאכול בשר והכוונה היא בעיקר בציוני דרך משמעותיים כמו חג או אירוע וכמובן גם מידי שבת. מרבית המסעדות בבני מתמחות בבשר, כשר למהדרין כמובן, בשלל צורות הכנה, רובן מסורתיות ומקצתן מודרניות יותר. סוג הכשרות משפיע על בחירת המסעדה ולאו דווקא התפריט, אך אל דאגה – לכל זרם יש מענה בשרי טעים ומגוון. כך למשל יש מסעדות בכשרות של לנדא, מחפוד או רובין. בכולן מציעים דליקטסים על טהרת הבשר. הבני ברק נוהרים אליהן בעיקר כשיש סיבה טובה לחגיגה וכמובן כדי לקחת הביתה לחג או לשבת.  

ברשימת המסעדות הפופולריות ששומרות על מעמדן כבר שנים אפשר למצוא מסעדות כמו המסעדה היהודית, מעושן, מסעדת החצר, הלל, שטיסל, שלייקס ואחרות, זאת לצד מעדניות רבות שבהן אפשר לרכוש הביתה אוכל מוכן וטעים. בכל מסעדה בשרית בבני ברק תמצאו תפריט בשרי מהולל, לרוב על פי מתכונים שלא משתנים כבר שנים ומבוססים על המעדנים המסורתיים בכל זרם ועדה. במילים אחרות – למה לשנות אם זה טוב?

אז איזה מעדנים בשריים אפשר לאכול במסעדה בשרית כשרה בבני ברק? מקרפלך שהם כיסוני בצק ממולאים בשר, קישקע ורגל קרושה – מנות זולות יחסית שנועדו להשביע משפחות שלמות בארוחה – ועד סטייקים, צלי בשר (בסגנון גולש או בכל סגנון אחר), אסאדו, עופות במגוון סגנונות הכנה ועוד. זה לא המקום לחפש טרנדים באוכל אם כי יש אופנות גם בקולינריה המגובשת של בני ברק. כך למשל הלהיט התורן, לצד צ’ולנט בערבי חמישי (ליל שישי) כמובן, הוא יאפצ’יק – קיגל עם בשר. פחמימה ובשר במנה אחת היא בכלל עקרון יהודי שרבים מהמטעמים דבקים בו – לספק כמה שיותר אבות מזון בתבשיל אחד ובסיר אחד.

סקרנים לטעום עוד מהמסעדות הבשריות של בני ברק ומהמטעמים במעדניות השוקקות של העיר? הצטרפו למסע בעקבות אוכל אותנטי ברחבי בני ברק במסגרת סיור תרבותי בהפקת גיל להב ובהובלת אברך תושב העיר. המסע יעבור בין כמה תחנות מעיניים מקומיות והוא כולל טעימות מגוונות, סיפורים ומפגשים מקומיים.

בין מנה למנה ובין תחנה לתחנה שומעים סיפורים מההווי המקומי ממי שחי ביום-יום את הווי העיר. הסיור כשר ואפשר לטעום בו כמה מהעולמות הקולינריים הייחודיים שיש בבני ברק. את הסיור הקולינרי המעמיק מפיק גיל להב – שף, מסעדן, מבקר מסעדות ומומחה לסיורים קולינריים בארץ ובעולם שחוקר כבר יותר מ-30 שנה את הביס המושלם בשווקים וביעדים בארץ ובעולם. הסיור ישלב מידע על אורח החיים החרדי, הזרמים השונים ביהדות, סוגי הכשרות, מנהגי השבת, החיים כאברך, ועוד.

כדי ליהנות מכל העולמות שיש למעדנים הבשריים של בני ברק להציע למסיירים בה, ממליץ גיל לקחת את המיטב בכל מעדניה ובכל תחנה וכך ליהנות בבית מכל טוב.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים המובילים שלי

לקוחות ממליצים