יום הולדת 60 וההפתעות לא מסתיימות

גיל 60 הוא מכובד לכל הדעות, וההפתעות שהחיים מזמנים לכם הן כבר פחות שכיחות מאשר בעבר. אתם בעלי משפחה וילדים, אולי גם כבר כמה נכדים, סופרים כבר את הימים עד לפנסיה ומתכננים מה תעשו בכל הזמן הפנוי שיהיה לכם. אז איך אנשים כמוכם שראו עולם, חתנו ילדים, התנסו בסוגי חוויות מגוונות יחגגו יום הולדת 60 שהוא אחר ומפתיע? גיל להב מזמין אתכם להפתעה מרגשת ומהנה, ובעיקר טעימה. אפילו אם זה יום הולדת 60 שלכם, תגלו שהיה שווה לחכות.

יום הולדת 60- המשפחה המורחבת חוגגת

מה שיפה בימי הולדת כמו יום הולדת 60, הוא שבגיל הזה המשפחה המורחבת כבר כל כך גדולה, שאפשר להפוך את האירוע למשפחתי בלבד, ולא צריך להזמין את כל החבר’ה, במיוחד שבגיל 60 מן הסתם כבר צברתם חבורה מכובדת של חברים. ההורים שלכם או אחד מהם, חוגגים יום הולדת 60 והפעם זה הזמן שלכם,ה הילדים לקחת אחריות ולהפתיע אותם במתנה שלא חוו בעבר, ותשאיר אותם עם טעם מתוק מאד בפה. למעשה עם כמה וכמה טעמים:

סיור קולינרי במסגרת של טיולים מאורגנים בצפון. מופתעים?

ובצדק. וכך גם יהיו ההורים שלכם. היופי של סיורים קולינריים הוא כי הם משלבים הליכה שאינה מאומצת, שיוטו נינוח בשווקים הססגוניים, הזדמנויות אין ספור לעצירה ומנוחה, יחד עם טעמים מופלאים שאתם, והחיך שלכם, פוגשים לאורך כל הדרך. כך שגם אם מדובר בטיול לכבוד יום הולדת 60, חשוב לציין כי אין זה טיול שיש בו כיבוש פסגות הרים וצעידה ממושכת בתוך נחל, אלא טיולים מאורגנים בצפון, שהם נינוחים ונעימים, בהם מורגשת חווית הטיול וההיכרות עם נופי ארצנו המקסימה, יחד עם עצירות מקסימות לא פחות בתחנות טעימה נפלאות ומפתיעות.

יום הולדת 60 המשלב טיול בארץ הוא אחת המתנות המוערכות ביותר. ומדוע?

כי בגיל ששים ההורים שלכם מתרפקים על נוסטלגיה, חוזרים למקומות בהם ביקרו לפני עשרים, שולשים ואפילו ארבעים שנה, וזה מרגש אותם, מפתיע אותם לראות את השינויים שחלו באזור, את ההתפתחויות והשדרוגים, כך שההערכה לטיול שכזה היא כפולה ומכופלת. לכן, הבחירה שלכם לחגוג יום הולדת 60 להורים שלכם במסגרת כזו של טיול שיש בו נופים והסטוריה, תרבות ועדות והרבה טעם וריח, הוא בחירה רגישה, אוהבת ואשר תהיה מוערכת ביותר על ידי ההורים.

יום הולדת 60- לרגש את ההורים

אם בא לכם להעניק מתנה איכותית וייחודית לכבוד יום הולדת 60 של ההורים שלכם, לבלות זמן איכות עם כל השבט המשפחתי- בנים בנות, נכדים ונכדות, חתנים וכלות ואולי עוד כמה חברים טובים, איספו את כולם, הודיעו להם על ההפתעה שמחכה להם, וצאו לדרך. אל תעשו זאת לפני שביקרתם באתר של גיל להב, מדריך של טיולים מאורגנים, סיורים של קולינריה אחרת ומפתה, מומחה לטעמי הצפון ואזורים נוספים בארץ, שיוביל אתכם ביד רמה לסיור קסום ומתוק מאין כמוהו (וגם מלוח, חמוץ וחריף), סיור של ארומה ותבלינים מיוחדים, של סיפורים מרתקים על מנהגי המקום, ושל יום שיהפוך ליום הולדת קסום, מרגש ואחר.

הכנסו כבר עכשיו לקטגוריית הסיורים הקולינריים באתר, עיינו בתאריכי הטיולים, ושריינו לעצמכם מקום באחד הטיולים מהרשימה המוצעת.

הכירו את הסיורים של גיל להב >>

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים