יום גיבוש לעובדים

לעובדים שלכם מגיע הטוב ביותר!

העובדים שלכם וודאי מכירים אחד את השני , אך עד כמה באמת? עד כמה הם מכירים אישית את מי שמסתתר מאחורי בגדי העבודה האחידים? מה הם יודעים על החיים הפרטיים של הקולגה לעבודה, על מקום מגוריו, משפחתו ותחביביו האישיים?
לעיתים המפגשים בעבודה מסתכמים ב”שלום שלום…” עם העברת כרטיס העובד על הבוקר או בעוד מפגש בחדר האוכל בשעת בצהריים. רוב הזמן העובדים עסוקים בעיסוקיהם ( וטוב שכך…) הם מקדישים את כול מרצם לעבודה ולא באמת מכירים אחד את השני. פיתוח יחסי אנוש תקינים וחמים במהלך העבודה, כמו גם יום גיבוש לעובדים, לא רק שהם טובים לעובדים אלא מועילים בסופו של דבר למפעל ולעסק, הרי מאחורי כול עובד מסתתר אדם יחיד ומיוחד.

יום גיבוש לעובדים – לאחד בין השורות באמצעות חוויה רב חושית

אני מבטיח לתכנן לכם טיולים מאורגנים בארץ לכול מקום שבו תבחרו, מקומות הטומנים בחובם חוויה רב חושית, קצת היסטוריה, דת, עבר, מקורות, סיפורים קטנים שמסתתרים מאחורי האתרים התיירותיים והרבה מאוד אוכל טוב ומשובח. השילוב שבין אוכל לתרבות הינו שילוב מנצח, חוויה מרתקת רבת טעמים, מראות וניחוחות. ימי כיף לעובדים יסייעו לחבר’ה להכיר קצת יותר טוב אחד את השני, לפתע אחד העובדים היותר סגורים וביישנים, יגלה תכונות שכלל לא ידעתם עליהן, הטבע והאוכל בהחלט מסייעים לנו להיפתח , לחוש נינוחים יותר, ובסופו של דבר לחוויה הזו ישנה השפעה ארוכת טווח גם על מסגרת העבודה שלעיתים בשל כורח השגרה , לא מאפשרת לנו באמת להיות מי שאנחנו בסביבת העבודה. כפי שיין ישמח לב אנוש, כך גם טיולים בחיק הטבע המציעים שפע אוכל טעים בהחלט יוכלו לגבש כול קבוצה, אפילו היריבים הכי מושבעים במפעל, יוכלו להפוך להיות ידידים טובים …

יום גיבוש לעובדים וטיול לצפון הארץ

חבלה הצפוני של הארץ מציע לנו מספר בלתי נדלה של שכיות חמדה שסביר להניח שלא רק שהעובדים שלכם מעולם לא היו שם, אלא על חלקם גם מעולם לא שמעו, כי למי באמת יש זמן להגיע אל כול אותם מקומות נסתרים ומופלאים, מקומות הצופנים סודות, סיפורים,אנקדוטות ושלל מאכלים ערבים לחיך. אתרים משופעי ריחות, קולות וצלילים נשגבים. אם כבר מדברים על טיולים בצפון, טיול בנצרת הוא בהחלט חוויה בלתי נשכחת. את העיר נצרת אנו לרוב מקשרים אסוציאטיבית לישו, מריה ולנצרות ולא בכדי, כנסית הבשורה היא המקום בו נתבשרה מריה, אמו של ישו על כך שהרתה לרוח הקדוש, אך אם נשים לרגע בצד את הסיפורים התיאולוגיים הללו ומסורת של דתות אחרות, יום גיבוש לעובדים בנצרת הוא יום שכולו תרבות, דת, היסטוריה ושפע של אוכל שמעולם לא טעמתם. העיר נצרת הינה מעצמה קולינארית בפני עצמה, היא מציעה את אחד השווקים הססגוניים ביותר בארץ. ניתן לערוך בעיר סיור מסעדות המציעות את מיטב האוכל הערבי האותנטי, לתאום שווארמה עשויה מבשר כבש אמיתי טרי ומשובח במיוחד מתובלן בשלל תבלינים אקזוטיים, לטעום פיתות טריות וריחניות היישר מן הטבון, לשתות את הקפה הכי טעים בארץ, קפה שקולים אותו במקום, ליהנות משלל קינוחי המטבח הערבי כמו כנאפה ובקלווה, ליהנות מהחומוס והטחינה הטובים בארץ, להסתובב עם גיל המדריך בינות דוכני השוק, לשמוע הסברים מרתקים ולזלול.. בהחלט לא מומלץ לבוא על בטן מלאה.

לטייל עם גיל בגליל

אזור הגליל הוא אזור אידיאלי לערוך בו יום גיבוש לעובדים. מזג האוויר נוח בכול ימות השנה, גם בחורף, האוויר צלול ונקי במיוחד, ובימות הקיץ והאביב תימנע מכם חוויה מיוזעת ומעיקה. יום גיבוש לעובדים בסביבה מרתקת, נוף ירוק ויפיפה והרבה הרבה אוכל ומצב רוח טוב יבטיחו לכם חוויה תרבותית וקולינארית חד פעמית.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים