“יום גיבוש מרגש, מפתיע, משמח וטעים במיוחד ומתאים לכולם”

לפעמים נדמה שהמושג “יום כיף” איבד את המשמעות שלו. לעובדים שלכם לא מתחשק לצאת לעוד טיול של חצי יום בדרום או בצפון ונמאס להם לרכוב על גמלים או לנהוג על טרקטורונים. הם יוכלו להסתדר בלי ללמוד איך להכין פיתה דרוזית בטאבון וגם הפיינטבול מיצה את עצמו מזמן.

אז מה כן? משהו שטרם ניסיתם. יום כיף אחר, מקורי, מעניין ומהנה באמת. השף גיל להב מציע לחברה שלכם סיור קולינרי ייחודי בנצרת. זהו סיור שיפתיע אתכם ויחשוף בפניכם אוצר קולינרי שלא הכרתם. הסיור נבנה לאחר שנים בהם חוקר גיל את האזור, מגלה וממפה את כל פינות הקולינריה הנסתרות שלו, המציעות מאכלים וחומרי גלם באיכות נדירה. את הידע הרב שצבר חולק גיל עם קבוצות אותן הוא מדריך בסיורים במקום.

הסיור עובר התאמה ספציפית לכל חברה, בהתאם לצרכים שהיא מציגה. הוא בנוי כך שיתאים לכולם – גברים ונשים בכל הגילאים. המאמץ הפיזי הדרוש הוא מינימלי. ניתן להגדיר את משך הסיור, את מספר המקומות בהם עוצרים ואת הזמן שמבלים בכל מקום.

זהו אירוע חווייתי שפועל על כל החושים, עם דגש על חוש הטעם, כמובן. משתתפיו נכנסים אל אחורי הקלעים של עולם הקולינריה הנצרתי ומתענגים על עוד ועוד טעימות מהמיטב המקומי. הם חוזרים הביתה עם עיניים נוצצות ושקיות מלאות בבקלאוות ערביות אותנטיות, ממתקי שומשום נימוחים, כנאפה מתוקה, חאלבה משובחת ומגוון פירות וירקות בלאדי. הכנסת האורחים של תושבי נצרת היא חמה ולבבית ומוסיפה גם היא לטעם הטוב בפה שנשאר בתום הסיור.

והמחיר? בהתאם למבנה הסיור שהוגדר, ובכל מקרה אטרקטיבי ביותר.

בין הפעילויות בסיור בנצרת:

  • האטליז הטוב ביותר בארץ
  • החומוס הטוען לכתר “מספר 1 בישראל”
  • “בית המקדש למתוקים” עם כנאפה ובקלאווה שכמותם טרם טעמתם
  • בר האלכוהול האיסלמי הראשון

כמו שאתם מבינים – מומלץ לבוא רעבים!

הרצאות

יומיים עם לינה

סדנת בישול

שפים ומטבח

סיורים מומלצים

בני ברק

״ריחות וטעמים של נחמה יהודית״

נצרת

״מפתיעה ומרגשת ביותר״

שוק הכרמל

״הסודות של הכרמל״