גאווה משפחתית עם טיולי משפחות

טיולי משפחות הן אחת הדרכים לצקת תוכן אמיתי לתוך חוויה משפחתית מיוחדת. בין ארוחות הערב וארוחות החג, גיוון של בילוי משפחתי עם טיולי משפחות יספק לכם אפשרות להנאה יוצאת דופן שתספק לכם מצע מרגש של זיכרונות שיוטבעו בראשכם.
טיולי משפחות מגבשים ויוצרים חוויות בלתי נשכחות

אתם רגילים לפגוש את בני המשפחה שלכם באירועים יומיומיים בבית. את המשפחה המורחבת יותר אתם פוגשים בחגים ובארוחות חגיגיות. אבל כמה זמן לא נוצרה חוויה אחת משמעותית לכל חברי המשפחה?
חוויה כזאת אשר יוצרת אינטימיות ואשר מעלה רגשות מיוחדים שמקנים תחושה של קרבה ואהבה?

בשגרת היומיום קשה ליצור הזדמנויות כאלה. אבל ימי הולדת לאמא, סבא או דוד אהוב, הם הזדמנות נפלאה לצאת אל טיולי משפחות. יום הולדת 60 וימי הולדת אחרים המציינים את סופו ותחילתו של עשור ממש מבקשים אירועים מיוחדים כדי שיציינו אותם. מגוון של טיולים מאורגנים בארץ עם הדרכה מקצועית ואיכותית יכולים לעשות את ההבדל בין חגיגת יום הולדת סתמית לבין חגיגה ייחודית. לא צריך לחפש אטרקציות ליום הולדת במקום רחוק, טיולי בוטיק בהדרכת גיל להב שייתפרו ממש לפי המידות שלכם, הם האטרקציות שלהם אתם זקוקים.

טיולי משפחות – איך תופרים את המסלול הייחודי לכם?

גיל להב מספק לכם מגוון של סוגי טיולים עם אופי שונה, מטרה אחרת וביקור באזור גיאוגרפי אחר בארץ.
אולם המשותף לכולם הוא חוויה מיוחדת שתרשם בלבבות של כל בני המשפחה. אחת ההתמחויות של גיל להב היא טיולי אוכל. טיולים קולינריים כשמם כן הם, מביאים אתכם אל העולם הנסתר של החוויות הגסטרונומיות שאין אדם שלא נהנה מהם. ביקור בשוק מחנה יהודה עם סיפורים מרתקים, טעימות מדוכנים שונים ופסיעה בסמטאות של השכונות בקרבת מקום, זהו טיול מרגש שמתאים לכל בני המשפחה. טיולים קולינריים נוספים יכולים להיות בעיר שוקקת אחרת כמו תל אביב, טיול בגליל המשלב טעימה של מאכלים אותנטיים מקומיים או טיול בנצרת המשלב סיור היסטורי, תרבותי וכמובן קולינרי. החך שלכם יתענג על המאכלים שיוצגו בפניכם תוך חגיגה לחוש הטעם ולחוש הריח. סוג אחר של טיולים כאלה הם סיורים המשלבים טעימות יין ביקבים נבחרים, תוך הצגת תהליך ייצור היין וביקור בכרמים בהם גדלים הענבים.

רוצים ליצור לעצמכם חוויה משפחתית מיוחדת? חישבו ברצינות על טיולי משפחות עם גיל להב
. צרו איתנו קשר כבר עכשיו ונעזור לכם לתפור את הטיול המיוחד למשפחה המיוחדת שלכם.

שתפו חברים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הסיורים שלי

לקוחות ממליצים